Cadillac Escalade

16 – 18 vietų Cadillac Escalade

Pristatome 16-18 vietų balto džipo stiliaus limuzino  CADILAC ESCALADE nuomą.

Šis limuzinas yra ypač prabangus tiek savo išore, tiek ir vidumi. Tai karališkas limuzinas su šviesiu odiniu salonu, neoniniu vidiniu apšvietimu, reaguojančiu i klausomos muzikos garsus. Limuzine Jūsų patogumui yra taurės, stiklinės, atskiros šaldymo vietos šampanui ir ledukams. Norintiems privatumo, yra VIP zona su tamsintu stiklu, atskiriančiu vairuotoją nuo salono, ir telefonas, bendravimui su vairuotoju. Jums tikrai patiks limuzino salone esantys plazminiai televizoriai bei puiki muzikos sistema.

Šio limuzino nuoma vykdoma visoje Lietuvoje.

Limuziną papuošime nemokamai. Turime įvairių variantų. Papuošimus iš siūlomų variantų išsirinksite patys. Specialiai Jums turime valstybinius numerius “JAUNAVEDŽIAI”, kad visi aplinkui žinotų ir džiaugtųsi Jūsų švente kartu.

Dėl tikslių kainų vestuvių sezono metu teiraukitės tel. 867766538 ir tel. 867331158, taip pat rašykite elektroniniu paštu [email protected]

Kaina priklauso nuo užsakymo trukmės, savaitės dienos bei kilometražo, tačiau visada stengiamės rasti optimaliausią sprendimą abiems pusėms.